ПРО КОМПАНІЮ

Упродовж двох десятиліть після Другої світової війни закарпатці обігрівали помешкання і готували їжу лише на дровах, вугіллі чи скрапленому газі. Природний газ на Закарпатті з’явився у 1967 році – разом із прокладанням магістрального газопроводу «Долина-Ужгород-Держкордон», через який газ експортували до Чехословаччини. Від нього пішли відгалуження для місцевих населених пунктів. Перші лінії газопроводів було прокладено у Свалявському та Мукачівському районах.
Останнім із районних центрів був газифікований Тячів. А от до Рахова, як не підступалися, нічого вдіяти не могли. Цей район — досі не газифікований.
Сьогодні підприємство забезпечує розподіл природного (доставку) газу в області. Воно обслуговує 278 тисяч побутових споживачів та понад 7 тисяч об’єктів непобутових споживачів, забезпечуючи природним газом 382 населені пункти області. Загальна довжина розподільчих газогонів становить 7,5 тисяч кілометрів. А за те, щоб газ поступав до осель, а споживачі могли безперебійно та безпечно ним користуватися, щодня відповідають понад 1000 працівників.

З 1 січня 2024 року послугу з розподілу (доставки) природного газу у Закарпатській області надає ТОВ «ГАЗМЕРЕЖІ». Дію ліцензії АТ «Закарпатгаз» припинено.
Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), Постановою №2509 від 27 грудня 2023 року внесла зміни до Постанови №1839 від 26 грудня 2022 року «Про видачу ліцензії з розподілу природного газу ТОВ «ГАЗОРОЗПОДІЛЬНІ МЕРЕЖІ УКРАЇНИ».
Тож, з першого дня 2024 року надійне та безперебійне газопостачання клієнтам забезпечуватиме новоутворена Закарпатська філія.

КЕРІВНИЦТВО